Każda z nas chce zawsze prezentować się dobrze. Kobiecy wygląd ma duży wpływ na nasze samopoczucie i pewność siebie. Jak zatem modnie się ubrać, aby wyglądać elegancko i z klasą przez cały dzień?

Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań. Bowiem najważniejsze jest, abyśmy dobrze czuli się w ubraniach, które mamy na sobie. Jeśli na co dzień lubisz jeansy to wcale z nich nie rezygnuj. Dopasuj np. białą koszulę, gustowne dodatki, które diametralnie zmienią stylizację i dodadzą jej szyku.

Doceń minimalizm

Prosty wygląd stanowi  świetną bazę wielu stylizacji. Oszczędne w formie sukienki za sprawą dodatków w łatwy sposób można przekształcić z codziennych w wyjściowe kreacje koktajlowe. Dlatego klasyczne koszule i bluzki pasują zarówno do swobodnych, jak i biznesowych stylizacji.

Co ciekawe minimalistyczne ubrania korygują kształt sylwetki. Zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”, czyli rezygnacja ze zdobień i przeszyć sprawi, że twoje ubrania ukryją wszystkie mankamenty figury.

A ja proponuję wygodny komplet: bluzka plus ołówkowa spódnica. Moja bluzka posiada okrągły dekolt i rękawy 3/4. Dodatkową zaletą jest sportowy styl i modny, dynamiczny niebieski kolor. Zestaw idealny na co dzień.